Lifting rzęs Rzeszów

Na czym polega sukces tego niezwykle popularnego zabiegu? Odpowiedzią jest naturalność! Lifting rzęs wykonywany w naszym gabinecie kosmetycznym w Rzeszowie podbił serce niejednej kobiety! Jesteśmy gwarancją świetnego wyglądu dla wielu kobiet.

Czym jest lifting rzęs?

 

 

Lifting naturalnych rzęs polega na trwałym podkręceniu włosków aż po same końce przy pomocy bezpiecznych kosmetyków, które zawierają cenne składniki odżywcze i m. in. keratynę. To dlatego efekt końcowy jest tak wspaniały!

Do kogo stworzono lifting rzęs?

 

 

Lifting rzęs jest świetnym zamiennikiem dla kobiet, które obawiają się sztucznego zagęszczania rzęs, kochają eksperymentować z makijażem i nie obawiają się żadnej aktywności fizycznej, pobytu na saunie i basenie! Jak wiadomo, posiadaczki sztucznych kępek muszą szczególnie uważać, aby doklejone włoski były w dobrym stanie przez długi czas.

Zliftingowane rzęsy można dowolnie malować oraz zmywać, bez obawy, że efekt się zniszczy. Zabieg nie obciąża ani nie osłabia naturalnych włosków, a jedynie je wzmacnia.

 

Lifting rzęs Rzeszów – efekty

 

Rzęsy po liftingu są trwale podkręcone i odżywione, co wspaniale otwiera oko i nadaje twarzy piękny wygląd nawet bez mocnego makijażu. Oczy są wyraziste, a spojrzenie jest odmłodzone. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego preparatu „Keratin boost” rzęski są jedwabiście lśniące i zregenerowane. Lifting rzęs a malowanie tuszem nie wyklucza się – sprawdź, jak prosty i łatwy będzie makijaż! Sama będziesz zaskoczona spektakularnym podniesieniem włosków.

Doskonały efekt liftingu rzęs widać od razu, jednak pierwsze pomalowanie ich tuszem po zabiegu przy pełnym makijażu będzie dla Ciebie niezapomniane. Już nigdy nie będziesz musiała używać zalotki, by uzyskać wspaniały, podkręcony wachlarz i oko otwarte jak nigdy wcześniej! Teraz malowanie będzie jedynie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Nie czekaj i umów się na wizytę z naszą kosmetyczką!

 

Lifting rzęs – czas

 

Zabieg trwa 1 godzinę, a efekt liftingu rzęs utrzymuje się od 3 do 4 tygodni, czyli znacznie dłużej niż klasyczne doczepianie. Dla najlepszego wyglądu lifting należy powtarzać co półtora miesiąca.

 

Lifting rzęs w Soleil

 

Pracujemy na luksusowych kosmetykach Elleebana Lash Lift od doświadczonych producentów, którzy przykładają najwyższą uwagę do jakości i zadowolenia klientek.

 

Zalecenia

 

Po zabiegu nie należy przemywać twarzy i oczu przez minimum 3 godziny. Do 48 godzin po zabiegu nie należy używać mocnych środków do zmywania makijażu oczu (mogą odbarwić kolor). Do 24 godzin po zabiegu unikaj:

mycia włosów,

sauny oraz basenu,

kąpieli ze znaczną ilością pary,

nakładania preparatów (kolorowych kosmetyków, serum lub kremów pod oczy)

pocierania rzęs i zabawy nimi.

 

Przeciwwskazania do wykonania liftingu rzęs:

 

zespół suchego oka,

zapalenie spojówek,

nadwrażliwość oczu,

infekcje i stany zapalne oczu,

nadmierne wypadanie rzęs,

kobiety w ciąży,

choroby alergiczne oczu,

trichotillomania (zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów),

każda choroba, która powoduje drżenie, drgawki lub nieprawidłowe ruchy,

askra i zaćma.

Przed zabiegiem należy zdjąć szkła kontaktowe.

lifting rzęs

lifting rzęs

lifting rzęs

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Przedłużanie rzęs metodą objętościową w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs metodą objętościową w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs 1 do 1 w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs 1 do 1 w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie