PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jednym z najpopularniejszych sposobów na spektakularne spojrzenie. Panie, które decydują się na tą metodę, pragną wyrazistej oprawy oczu, jaki daje efekt sztucznych rzęs, który utrzymuje się przez długi czas.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy bezpośrednio na jedną naturalną. To skomplikowana metoda, dlatego warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia.

CODZIENNE NOSZENIE

Największe zalety metody przedłużania rzęs 1:1 jest to, że wyjątkowo piękny i mocny efekt utrzymuje się od 3 do 5 tygodni. Nie musisz w tym czasie martwić się o makijaż oczu, możesz aktywnie ćwiczyć, kąpać, pływać i swobodnie spać bez obaw. Doklejone rzęsy są wodoodporne i trwałe. A co najważniejsze, możesz zapomnieć o malowaniu oczu maskarą, ponieważ w każdej sytuacji będziesz wyglądać świetnie.

NATURALNE SPOJRZENIE

Rzęsy doklejone metodą 1:1 posiadają naturalny skręt, a w dodatku występują w różnych długościach i kolorach, więc możesz sama wykreować swój niepowtarzalny wachlarz pięknych rzęs, bez efektu sztuczności. Nikt nie zorientuje się, że nie są to twoje naturalne rzęsy. Twoje oczy będą zachwycać!

Gdy zaufasz naszym specjalistom przekonasz się, ze przedłużane rzęsy nie przeszkadzają w życiu codziennym, w dodatku czuje się je jak własne.

TRWAŁY EFEKT

Rzęsy przedłużane metodą 1:1 są trwałe, a efekt utrzyma się do ponad 5 tygodni, zgodnie z cyklem życia twoich naturalnych rzęs. Odpowiednia pielęgnacja przedłuży efekt i sprawi, że rzęsy będą wytrzymałe. Rzęsy, podobnie jak włosy i paznokcie odrastają w ciągłym cyklu. Dlatego ważne jest ich uzupełnianie między 3 a 5 tygodniem, gdy dochodzi do naturalnej utraty włoska.

Czas trwania zabiegu: 2- 2,5 godziny

CODZIENNA PIELĘGNACJA

Syntetyczne rzęski nie wymagają tuszowania, chyba że jest to specjalny tusz na bazie wody do rzęs przedłużonych, należy również pamiętać aby do demakijażu okolic oczu nie używać oleistych i tłustych preparatów gdyż niekorzystnie wpływają one na trwałość kleju. Codziennie rano i wieczorem przeczesywać rzęsy specjalną szczoteczką.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • zapalenie spojówek
  • stany zapalne oka
  • przerwanie ciągłości tkanek w okolicy oka
  • słabe naturalne cebulki rzęs
  • zespół suchego oka
  • jaskra

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Przedłużanie rzęs metodą objętościową w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs metodą objętościową w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie