INNOWACYJNY MANICURE TYTANOWY

Metoda manicure tytanowego pozwala uzyskać perfekcyjny efekt, który dodatkowo wzmocni naturalną płytkę paznokcia i jednocześnie będzie niezwykle trwały.

Do najważniejszych zalet manicure tytanowego należą:

  • efekt zdrowych, naturalnych paznokci

  • paznokcie zyskują tytanową twardość

  • manicure nie wygląda sztucznie, jest cienki jak warstwa lakieru

  • to prawdziwa bomba witaminowa dla paznokci

  • nadaje się zarówno do kładzenia na naturalną płytkę jak i na przedłużenie paznokci

System Nowoczesnej Stylizacji oferuje manicure tytanowy, dzięki któremu paznokcie są błyszczące, a jednocześnie naturalnie cienkie i niezwykle wzmocnione. Ta popularna metoda została zapoczątkowana w USA w 1996 roku, która została kilka lat temu rozpowszechniona także w Polsce.

Produkty wykorzystywane w robieniu manicure tytanowego składają się przede wszystkim z naturalnych składników, takich jak witamina E, wapń i dwutlenek tytanu, a co najważniejsze, nie zawierają szkodliwych substancji, dlatego ta metoda stylizacji paznokci proponowana jest również dla kobiet w ciąży i karmiących matek. To alternatywa dla paznokci hybrydowych, akrylowych i żelowych, dzięki której unikniesz szkodliwego promieniowania z lampy UV.

Efekty manicure tytanowego:

  • naturalna grubość paznokcia

  • bez utwardzania przez szkodliwe promieniowanie UV

  • wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia

  • twardość oraz trwałość od 4 do 6 tygodni

  • odżywienie witaminami już od pierwszego zastosowania

Dlaczego warto wybrać manicure tytanowy? Jest idealny dla zapracowanych kobiet, którym zależy na doskonałym wyglądzie swoich paznokci, a jednocześnie naturalnym, który nie zniszczy właściwej płytki. Dzięki manicure tytanowemu paznokcie będą mocne, lśniące i piękne aż do 6 tygodni, jednocześnie będą wyglądać tak, jakbyś przed chwilą opuściła gabinet kosmetyczny!

Nasza marka to SNS. Posiadamy wybór różnorodnych kolorów, które będziesz mogła zmieniać przy każdej wizycie w naszym gabinecie. Odpowiednia aplikacja i usuwanie nie powoduje uszkodzeń paznokci, a polecane przez nas produkty są najwyższej jakości, gwarantując odporność na zarysowania i odpryskiwanie.

Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych klientów posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi (cążki, kopytko, frezy). Pakiet ze sterylnymi narzędziami jest rozpakowany bezpośrednio przed zabiegiem, w obecności klienta. Używamy jednorazowych pilników, bloków, polerek oraz patyczków.

Manicure w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa dezynfekcji oraz sterylizacji.

Czas trwania zabiegu: 45 minut lub z przedłużaniem paznokci 90 minut

Cena: 80 złotych

Sprawdź też pozostałe możliwości wykonywania manicure w naszym gabinecie kosmetycznym:

(i inne zabiegi)

Manicure hybrydowy Rzeszów

Manicure hybrydowy Rzeszów

Balbcare - manicure brazylijski Rzeszów

Balbcare – manicure brazylijski Rzeszów

Pedicure leczniczy Rzeszów

Pedicure leczniczy Rzeszów