Analiza komputerowa skóry rzeszów

Analiza komputerowa skóry

Jak powszechnie wiadomo, dobra diagnoza to klucz do sukcesu. Mając odpowiednie wyposażenie, możemy wdrożyć odpowiednie leczenie, dające zauważalne efekty. Nie zawsze można wyciągnąć wnioski, polegając na własnym wzroku.

Analizator skóry to urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Jest to urządzenie, które jest w stanie zbadać dogłębnie każdą zmianę na skórze naszego klienta, warstwa po warstwie. Analizator używa nowoczesnego systemu pomiarów fizycznych, a także nowoczesnej kamery cyfrowej co pozwala na powiększenie do 200 razy. Analizator skóry można porównać do mikroskopu, który pozwala na podobny poziom powiększenia. Urządzenie, dodatkowo zapisuje pomiar z każdej wizyty na twardym dysku! Gwarantuje to oszczędność czasu, jak również posiadanie wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu. Wcześniej kosmetyczki dokonywały oceny skóry za pomocą oceny wizualnej.

Dzięki analizatorowi jesteśmy w stanie profesjonalnie określić potrzeby klienta i zaproponować odpowiedni rodzaj zabiegu. Urządzenie analizuje:

 • zmarszczki– szczególnie skupia się na szerokości zmarszczek, dzięki czemu jesteśmy w stanie porównać proces starzenia się skóry z ogólnych danych wraz z indywidualnymi danymi klienta
 • przebarwienia– dzięki wykorzystaniu światła UV, możliwa jest analiza nasycenia pigmentu (w skórze zdrowej i przebarwionej)
 • zmiany naczyniowe– światło UV służy również do stwierdzenia, czy stan naczyń krwionośnych jest prawidłowy
 • strukturę skóry– obserwacja grubości, zmiany i gęstości skóry
 • nawilżenie – możemy upewnić się, czy poziom nawilżenia naskórka jest wystarczający. Dzięki temu mamy możliwość, by szybciej zareagować i zapobiegać ewentualnemu wysuszaniu się skóry.
 • pory– dzięki analizie porów, jesteśmy w stanie określić czy są czyste (brak zanieczyszczeń przez nieprawidłową pielęgnację), a także jaką mają średnicę.

Analizator skóry jest to więc urządzenie, które pozwala nam na więcej. Wraz z postępem technologii jesteśmy w stanie wykonywać bardziej skomplikowane zabiegi, które owocują lepszymi efektami. Urządzenie pozwala nam na oszczędność czasu i dokładniejszą analizę. Zastępuje ono również szereg innych urządzeń.

Jednak samo urządzenie nie wystarcza. Analizator skóry to pomoc dla naszych wykwalifikowanych kosmetologów, którzy pomagają w diagnostyce oraz podsuwają efektywne rozwiązania, mające realny wpływ na prawidłową pielęgnację skóry. Bez rzetelnie przeprowadzonego zabiegu diagnozy skóry, nie można zaproponować odpowiedniego leczenia, co będzie skutkowało niezadowoleniem z efektów, lub co gorsza, powikłaniami pozabiegowymi.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

 • dla osób, które stosują kosmetyki dobrej jakości, ale nie widzą efektów,
 • dla osób, które kupują wiele produktów do pielęgnacji skóry, po czym ich nie używają,
 • dla osób, które używają więcej niż 7 produktów do pielęgnacji skóry w warunkach domowych
 • dla osób, które zmagają się z przetłuszczającą się skórą, trądzikiem lub przebarwieniami,
 • dla osób, które myją skórę przy użyciu szczoteczki lub rękawicy do mycia.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, to zabieg z użyciem analizatora skóry jest właśnie dla Ciebie!

Zabieg analizy skóry jest zupełnie bezbolesny. Do wykonania zabiegu nie ma żadnych przeciwwskazań. Mogą go również wykonać kobiety w ciąży.

Odwiedź nas i przekonaj się na własnej skórze! Gwarantujemy, że się nie rozczarujesz! Nasi kosmetolodzy są wykwalifikowanymi specjalistami w swojej dziedzinie, gotowi Ci pomóc, w miarę swoich możliwości!

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Stymulatory tkankowe

Laserowe zamykanie naczynek w Rzeszowie

Laserowe zamykanie naczynek w Rzeszowie

Mikrodermabrazja diamentowa w Rzeszowie

Mikrodermabrazja diamentowa w Rzeszowie