Masaż bańką chińską jest najpopularniejszym i najskuteczniejszym zabiegiem leczenia cellulitu. Znany i wykorzystywany od tysięcy w starożytnych Chinach lat masaż podciśnieniowy pomaga nie tylko pozbyć się pomarańczowej skórki, pomaga również na wiele innych dolegliwości, a także odpręża i pomaga zwalczyć bóle mięśniowe lub bóle kręgosłupa.

Rezultaty starożytnej, chińskiej medycyny

Masaż bańką chińską w Rzeszowie, w Soleil polega na zasysaniu skóry, wcześniej posmarowanej specjalistycznym preparatem dający lepszy poślizg przy pomocy szklanej bańki, podłączonej do aparatury, która reguluje poziom zasysania skóry, co jest ważne zwłaszcza przy początkowych zabiegach. Dzięki temu pacjentka przyzwyczaja się do poziomu bólu, dlatego przy następnych spotkaniach kosmetolog zwiększa poziom zasysania, zwiększając tym samym skuteczność zabiegów.

Widoczne efekty masażu bańką chińską

Efekty takiego masażu są już widoczne po wykonaniu całej serii zabiegów. Masaż doskonale redukuje widoczny „twardy cellulit” rozbijając komórki tłuszczowe, które są naturalnie wydalane przez organizm najpierw przez układ krwionośny i limfatyczny, a następnie trawienny. Dodatkową zaletą, oprócz widocznego zmniejszenia cellulitu jest poprawa jędrności i modelowanie sylwetki, a także złagodzenie rozstępów. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest napięta, poprawia się jej ukrwienie, następuje odprężenie i uczucie zrelaksowania.

Pomoc w bólu

To szczególna pomoc w radzeniu sobie z bólami mięśniowymi kręgosłupa oraz dolnej części lędźwi, ponieważ poprzez masaż bańką chińską plecy zostają rozgrzane i wymasowane, a mięśnie dostają większą dawkę substancji odżywczych oraz witamin dzięki poprawnemu krążeniu krwi. Wielu sportowców regularnie korzysta z masaży aby utrzymać świetną formę, zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Masaż bańką chińską jest idealny dla każdego

Antycellulitowy masaż jest polecany dla kobiet, które chcą łatwo poprawić wygląd swojej sylwetki a także dla tych osób, które intensywnie trenują i się odchudzają: pobudzona skóra produkuje więcej kolagenu oraz dostaje więcej składników odżywczych, dlatego efekty diety staną się jeszcze bardziej spektakularne. Zabieg wiąże się z odczuwaniem lekkiego dyskomfortu oraz bólu, dlatego ważne jest, żeby masaż wykonywał specjalista umiejętnie posługując się sprzętem do masażu, ponieważ dobierze odpowiedni poziom zasysania indywidualnie dopasowując do progu bólu klienta.

Przeciwwskazania

Masażu podciśnieniowego powinny unikać osoby z kruchymi naczyniami krwionośnymi oraz widocznymi żylakami. Zabiegu nie poleca się także kobietom w ciąży oraz w trakcie laktacji.

ZABIEG 60 ZŁ (30 MIN)

KARNET 10 ZABIEGÓW (+5 ZABIEGÓW NA POŚLADKI GRATIS) 580ZŁ

Sprawdź też inne zabiegi odchudzające, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Body shaping - podnoszenie i ujędrnianie pośladków w Rzeszowie

Body shaping – podnoszenie i ujędrnianie pośladków w Rzeszowie

Liposukcja ultradźwiękowa Rzeszów

Liposukcja ultradźwiękowa Rzeszów