Konsultacje kosmetyczne w Rzeszowie można wykonać w gabinecie Soleil niemal codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia. Jeśli masz jakieś pytania, obawy lub pragniesz poznać i omówić szczegóły danego zabiegu – dzwoń śmiało!

Czy konsultacje są potrzebne?

Nasza skóra odzwierciedla nasze zdrowie, a nawet samopoczucie! Dbajmy o to, by zawsze była zadbana i promienna. Każde ciało wymaga indywidualnego podejścia, a my pomożemy Państwu w jego pielęgnacji, doradzimy, jak najlepiej o nie dbać i zaproponujemy odpowiedni zabieg. Bezpłatne konsultacje kosmetyczne są okazją do tego, aby rozwiązać wszystkie nużące Państwa wątpliwości i obawy.

Przebieg konsultacji

Aby jeszcze bardziej zachęcić Państwa pokrótce przedstawimy, jak przebiega takie spotkanie. Konsultacje kosmetologiczne w gabinecie Soleil rozpoczynają się od umówienia wizyty poprzez rozmowę telefoniczną bądź formularz kontaktowy. Po otrzymaniu informacji z prośbą o spotkanie kontaktujemy się w sprawie terminu oraz godziny wizyty.

Na spotkaniu przeprowadzamy analizę skóry, a następnie badamy jej kondycję. Na podstawie tych informacji dobieramy prawidłową pielęgnację i w razie potrzeby proponujemy właściwy zabieg w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.

Cechuje nas profesjonalizm

Dzięki fachowym poradom dowiedzą się Państwo, jak powinna wyglądać codzienna pielęgnacja skóry oraz zapewnienie jej zdrowego i pięknego wyglądu. Warto podarować swojemu ciału wszystko, co najlepsze!

Jesteśmy do dyspozycji przez cały czas. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces trwania zabiegów i leczenia, odpowiadając na wszystkie potrzeby i pytania. W każdej chwili mogą uzyskać Państwo fachowe informacje na temat tego, jak należy przygotować się do zabiegu, jak wykonujemy każdą czynność związaną z procesem leczenia oraz porady, które są niezbędne w okresie rekonwalescencji. Oprócz kompleksowej opieki oferujemy także Państwu kosmetyki, dzięki którym będą mogli Państwo wzmocnić efekty zabiegów i zapewnić sobie odpowiednią pielęgnację na co dzień.

Gwarancja jakości

Proponowane przez nas usługi obejmują szeroki zakres zabiegów kosmetycznych z dziedziny pielęgnacji ciała i twarzy. Pomagamy również w walce o smukłą sylwetkę dzięki zabiegom wyszczuplającym i modelującym. Przyszłym Pannom Młodym zapewniamy piękny makijaż i fryzurę na najważniejszy dzień ich życia oraz pomagamy wszystkim kobietom poczuć się wspaniale w swoich ciałach. Nasze makijażystki dbają o modne makijaże dobrane do typu urody na każdą okazję.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy zadzwonić lub skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego.

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Mezoterapia bezigłowa w Rzeszowie

Mezoterapia bezigłowa w Rzeszowie

Zabieg z aktywną witaminą C w Rzeszowie

Zabieg z aktywną witaminą C w Rzeszowie

Peelingi chemiczne w Rzeszowie

Peelingi chemiczne w Rzeszowie