BODY SHAPING – PODNOSZENIE I UJĘDRNIENIE POŚLADKÓW

Zabieg 50 zł (20 minut)

Zabieg Body Shaping w Rzeszowie jest dostępny w gabinecie Soleil. To masaż podciśnieniowy ukierunkowany na poszczególne partie ciała, a jego efektem jest ujędrnienie, redukcja cellulitu, zwiększenie napięcia skóry.

Przebieg zabiegu

Masaż na pośladki jest wykonywany za pomocą plastikowych nakładek dopasowanych do rozmiaru tej części ciała, a specjalistyczna aparatura zasysa i zwalnia mięśnie pośladków, energicznie je formując. Efektem tego zabiegu jest przede wszystkim ujędrnienie i podniesienie pośladków, a także zmniejszenie skórki pomarańczowej oraz poprawa ukrwienia. Body Shaping działa odprężająco i relaksująco, pozwala uzyskać fantastyczne efekty bez wysiłku.

Właściwości masażu podciśnieniowego

Podczas Body Shaping zabieg polega w głównej mierze na wykorzystywaniu podciśnienia, dzięki któremu powstaje próżnia. Przed zabiegiem polecamy wypicie sporej ilości wody, co usprawni szybsze usuwanie toksyn i szkodliwych związków z organizmu. Podczas zabiegu aparatura z zasysającym kielichem próżniowym jest używana punktowo. Formowanie polega na zasysaniu i odrywaniu aparatury od pośladków.

Efekty Body Shaping

Nieocenione są rezultaty masażu wykonywanego pod ciśnieniem. Do najważniejszych należy kształtowanie seksownej linii pośladków oraz redukcja cellulitu. Kolejnym, ważnym efektem masażu jest pobudzenie komórek do podwyższonej produkcji elastyny i kolagenu. Skóra samoistnie stymuluje się do odbudowy, rozstępy zostają zredukowane, a pośladki ujędrnione i podniesione. Warto wspomnieć o tym, że poprawia się jakość krążenia limfatycznego i krążenia krwi całego organizmu. To przyspiesza metabolizm, który szybko pozbywa się niepotrzebnych substancji. System immunologiczny zostaje wzmocniony.

Dla kogo podnoszenie pośladków?

Zabieg podnoszenia i ujędrnienia pośladków jest dla kobiet, które chcą poprawić linię swojego ciała oraz zachwycać pięknymi kształtami. Są również uzupełnieniem treningów fizycznych, ponieważ znacznie przyspieszają ich efekty.

Przeciwwskazania do masażu podciśnieniowego

Choć jest to zabieg mało inwazyjny i bezpieczny, powinny unikać go osoby z problemami naczyniowymi, ze skłonnościami do siniaków i zapalenia żył, z chorobami skóry, chorobami nowotworowymi, z niewydolnością nerek i wątroby. Zabiegu powinny unikać także kobiety w ciąży i kobiety w trakcie menstruacji.

Karnet 10 zabiegów 470 zł

Sprawdź też inne zabiegi odchudzające, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Antycellulitowy masaż bańką chińską w Rzeszowie

Antycellulitowy masaż bańką chińską w Rzeszowie

Zabiegi metodą Body Shaping - masaż podciśnieniowy w Rzeszowie

Zabiegi metodą Body Shaping – masaż podciśnieniowy w Rzeszowie