BROW HENNA RZESZÓW

Farbowanie i ozdabianie ciała henną to zabieg kosmetyczny znany od tysiącleci pochodzący z Maroka. Kobiety malowano nią, aby podkreślić jej nowy status wejścia w dorosłe życie i gotowość do zamążpójścia. W Egipcie używano henny do zdobienia ciał wysoko urodzonych kobiet i mężczyzn.

Czym jest henna

Henna jest barwnikiem całkowicie naturalnym, przez co bezpiecznym dla zdrowia. Aktualnie, henna kosmetyczna do farbowania brwi i rzęs jest dostępna w każdej drogerii. Można samodzielnie nakładać ją w domu, lecz nie zapewnia to trwałego efektu. Nieumiejętne nakładanie może powodować podrażnienia.

Brow Henna w Soleil Rzeszów

Wykonujemy zabieg, który jest doskonałą alternatywą dla makijażu permanentnego brwi. Przy pomocy mieszanki henny wykonanej z naturalnych składników barwimy nie tylko włoski, ale również skórę, przez co możemy dowolnie korygować kształt i ich wypełnienie. Dodatkowo henna odnawia zniszczone włoski. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bardzo trwały: efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni, tylko lekko się zmywając i pozostawiając kolor na skórze. W zabiegu Brow Henna cena nie poraża – jest jak najbardziej dostępna dla każdej kobiety. Teraz w szybki i tani sposób możesz odświeżyć swój wizerunek.

Dla każdego typu urody

W zabiegu Brow Henna kolory dobierane są dla każdego koloru cery i włosów, dlatego w razie potrzeby kosmetyczka zmiesza odpowiednie proporcje do uzyskania idealnego efektu. Zabieg jest bezproblemowy i szybki, ponieważ farbowanie trwa tylko 40 minut. Porcję henny miesza się z dedykowaną wodą mineralną, bez użycia utleniaczy.

Efekty Brow Henna

Dzięki temu zabiegowi w natychmiastowy i nieinwazyjny sposób uzyskasz wspaniałe brwi, których efekt będzie utrzymywał się przez długi czas. Zregenerowane i wypełnione brwi będą pięknie się prezentować bez odrobiny makijażu!

Dodatkowo oferujemy zabieg relaksującego SPA dla brwi, która stymuluje do wzrostu nowych włosków i odbudowy oraz trwale nawilża skórę, wykonywany przed właściwym zabiegiem.

Czytając o Brow Henna opinieświetne. Grono wiernych klientek przekonało się o zaletach takiego farbowania i nie powróci już do tradycyjnego sposobu!

Właściwości henny

Największą zaletą henny jest trwałość efektu, który tradycyjnie utrzymuje się do trzech tygodni. W naszym gabinecie podążamy za najświeższymi trendami kosmetycznymi, dlatego wykonujemy zabieg henny najlepszymi produktami. Nowością jest zabieg przy pomocy kosmetyków BH Brow Henna, który od niedawna jest światowym bestsellerem w koloryzacji brwi, zastępującym całkowicie hennę tradycyjną.

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs w Rzeszowie

Przekłuwanie uszu w Rzeszowie

Przekłuwanie uszu w Rzeszowie