Depilacja ciała woskiem Rzeszów

Wśród oferowanych zabiegów upiększających standardem jest depilacja ciała gorącym woskiem. To bezpieczny, tani i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała.

Najskuteczniejsza depilacja

Masz obawy przed depilacją ciała woskiem? Niepotrzebnie! Ta metoda jest jedną z najczęściej wybieranych metod depilacji. Sama Marilyn Monroe, jedna z najsłynniejszych aktorek tego stulecia wybierała ten rodzaj depilacji, chodząc na „woskowanie” nóg do gabinetów kosmetycznych w Nowym Jorku. Depilacja woskiem w dzisiejszych czasach nie musi być luksusem, teraz jest dostępna dla każdej z nas w Soleil Rzeszów.

Zalety depilacji woskiem

Depilacja ciała woskiem pod okiem wykwalifikowanej kosmetyczki daje wspaniałe efekty, niezastąpioną gładkość i komfort, który utrzyma się nawet do 6 tygodni! Rozgrzany wosk usuwa skutecznie włos razem z cebulką i korzeniem, a regularne stosowanie zabiegu powoduje, że włosy odrastają rzadsze, cieńsze i mniej widoczne, dzięki czemu będziesz mogła bez obaw wskoczyć w najbardziej skąpe bikini i biec na plażę! Już nigdy nie zaskoczą Cię niechciane włosy pod pachami przed ważnym wyjściem czy spotkaniem, koniec z zacinaniem się maszynkami do golenia.

Procedura zabiegu

Depilację wykonuje się na włoskach od 4 do 10 mm długości dla uzyskania doskonałych efektów. W naszym gabinecie używamy tylko sprawdzonych produktów. Pracujemy na marce Depileve. Wykonujemy zabieg na: brwi, wąsik, brodę, baczki, szyję, pachy, brzuch, plecy, klatka piersiowa, depilacja bikini (brazylijskie oraz hollywodzkie), uda i łydki.

Przeciwwskazania do wykonania depilacji woskiem

 • cukrzyca
 • zapalenie żył
 • stany zapalne
 • zakażenia grzybicze, bakteryjne i wirusowe
 • epilepsja
 • łuszczyca
 • rany na skórze
 • słaba krzepliwość krwi
 • alergia
 • zbyt krótkie włosy (krótsze niż 4 mm)
 • skóra bezpośrednio po opalaniu

Zalecenia po zabiegu depilacji woskiem

Bezpośrednio po zabiegu depilacji gorącym woskiem pach nie należy używać antyperspirantów oraz kosmetyków zawierających alkohol w składzie.

Depilacja intymna wymaga, aby po zabiegu założyć bawełnianą, delikatną i przewiewną bieliznę, dodatkowo do 48 godzin absolutnie nie wolno korzystać z solarium, sauny i basenu oraz wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, a także unikać gorącej kąpieli.

Po około 4 dni po zabiegu należy wykonać peeling wydepilowanych miejsc w celu zniwelowania ryzyka wrastania włosa i powtarzać złuszczanie naskórka przynajmniej raz w tygodniu, a także dbać o skórę odpowiednim balsamem nawilżającym. Przyniesie to maksymalne zadowolenie z depilacji i pozwoli zachować skórze świetny wygląd.

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii ciała, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Depilacja laserowa Exilite w Rzeszowie

Depilacja laserowa Exilite w Rzeszowie

Liposukcja ultradźwiękowa Rzeszów

Liposukcja ultradźwiękowa Rzeszów