Problem z owłosieniem dotyczy każdego bez wyjątku. Owłosienie nie jest estetyczne i higieniczne, a usuwanie go nastręcza nam niemało trudu. Odpowiedzią na wszystkie problemy związane z depilacją jest laserowe usuwanie owłosienia.

depilacja laserowa rzeszów

Trwałe rozwiązanie na owłosienie

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejszym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia. To rozwiązanie idealne zwłaszcza dla kobiet, które mają problem z szybko odrastającymi włoskami i muszą golić nogi czy pachy codziennie. Dzięki nowoczesnym laserom medycznym, można w końcu poczuć się swobodnie i komfortowo. Depilacja laserowa, inaczej epilacja to także ratunek dla osób cierpiących na nadmierne owłosienie na brzuchu i plecach.

Depilacja laserowa Rzeszów Soleil

Przed decyzją o przeprowadzeniu trwałej depilacji laserowej należy dobrze przemyśleć wybór salonu kosmetycznego – tylko przeszkolony personel gwarantuje bezpieczeństwo i satysfakcję, a w salonie Soleil zapewniamy o wiele więcej! Depilacja laserowa jest zabiegiem medycznym, który jest obarczony minimalnym ryzykiem, dlatego przed zabiegiem konieczna jest konsultacja kosmetyczna, którą zapewniamy państwu bezpłatnie.

O zabiegu

Sam zabieg jest bardzo skuteczny, choć wymaga kilku serii powtórzeń. Wynika to przede wszystkim z nierównomiernej fazy wzrostu włosków – laser działa wyłącznie na włoski w fazie wzrostu, stąd konieczność powtarzania zabiegu kilkakrotnie.

Najlepszym wyborem jest depilacja laserowa – efekty utrzymują się na stałe! W salonie kosmetycznym Soleil w Rzeszowie do depilacji używamy nowoczesnego, medycznego lasera Exilite o maksymalnej skuteczności.

Zalecenia przed depilacją laserową

Dla uzyskania najlepszego efektu bez podrażnień skóry należy pamiętać o kilku zaleceniach przed zabiegiem: na miesiąc przed wykonaniem zabiegu nie można się opalać, dlatego zabieg polecamy przeprowadzać od jesieni do wiosny. Przed depilacją nie wolno używać roztworów bazujących na alkoholu: balsamów, perfum i dezodorantów. Nie można także wyrywać włosków pęsetą i depilatorem. Zaleca się ogolenie włosków maszynką tak, by podczas zabiegu nie przekraczały długości 3 mm.

Zalecenia po depilacji laserowej

Efekt depilacji będzie skuteczny i pozwoli na uniknięcie ewentualnych skutków ubocznych, gdy zostaną spełnione istotne zalecenia.

Po zabiegu, przez dwa tygodnie nie można korzystać z solarium ani wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych. Zabronione jest również używanie samoopalaczy, peeligów i preparatów złuszczających, wyrywanie włosków, stosowanie ziół oraz leków fotouczulających.