Każda kobieta pragnie w dniu swojego ślubu wyglądać olśniewająco, dlatego ze sporym wyprzedzeniem planuje strój, dodatki, kolorystykę, a także fryzurę i makijaż do ślubu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

Profesjonalny makijaż ślubny Rzeszów

 

 

Niejedna przyszła panna młoda zadaje sobie pytanie, gdzie makijaż ślubny w Rzeszowie wykona doświadczona i sprawna kosmetyczka? Odpowiedzią jest Soleil!

Oferujemy profesjonalny makijaż ślubny w Soleil Rzeszów wykonywany przez zawodową wizażystkę. Wiemy, że makijaż ślubny to jeden z najważniejszych makijaży w życiu kobiety, dlatego proponujemy fachowe doradztwo, ogrom cierpliwości i chęć rozwiania wszelkich wątpliwości pani młodej. Oficjalny makijaż poprzedzamy makijażem próbnym, który pomaga dokładnie określić wizję panny młodej, by podczas wykonywania go w dniu śluby efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania!

Najważniejszy makijaż w życiu kobiety

 

 

Do najważniejszych zadań  makijażu ślubnego każdej panny młodej należy: przetrwanie wszystkich emocji, łez i pocałunków, całonocnego tańczenia i jedzenia, wyglądania nieskazitelnie na wszystkich zdjęciach (nie tylko zretuszowanych przez profesjonalnego fotografa) oraz wydobycia naturalnego piękna i zamaskowania mankamentów skóry.

Makijaż, tuż obok sukni ślubnej jest najważniejszym elementem tego wielkiego dnia, musi podkreślać zarówno urodę panny młodej, jej fryzurę oraz suknię. Każda kobieta ma inny typ cery, dlatego dobieramy kolorystykę do karnacji, oczu, brwi, koloru włosów oraz makijażowych przyzwyczajeń kobiety. Makijaż ślubny dla brunetek będzie inny niż ten dla blondynek. Mamy na uwadze te, które nigdy się nie malowały i wręcz obawiają się makijażu, jak i te, które uwielbiają eksperymenty i są zdecydowane na mocne podkreślenie oczu i ust. Dlatego tak ważny jest próbny makijaż ślubny. Ile przed ślubem należy go wykonać? Przynajmniej trzy tygodnie wcześniej, aby mieć czas do namysłu i ewentualną zmianę koncepcji.  

Makijaż ślubny nie tylko dla panny młodej

 

 

Panna młoda w swoim wielkim dniu nie potrzebuje dodatkowego stresu, dlatego powinna oddać się w dobre ręce. Co więcej, powinna zadbać także o makijaż ukochanych kobiet: mamy, siostry lub babci oraz obowiązkowo druhen.

Makijaż ślubny w Soleil

 

 

Specjalnie dla naszych klientek oferujemy darmowy dojazd na wykonanie makijażu do domu panny młodej, jeśli minimum trzy osoby się na niego zdecyduje, a także po wcześniejszej rezerwacji. Nie doliczamy dodatkowych kosztów za sztuczne rzęsy – kępki oraz rzęski na pasku są wliczone w cenę makijażu. Nie jesteśmy także ograniczeni czasowo – wykonamy makijaż zarówno w sobotę, jaki i niedzielę oraz pozostałe dni świąteczne.

Makijaż ślubny – inspiracje

 

 

Często panny młode planują swój makijaż ślubny oglądając inspiracje w Internecie, jednak warto zdać się na porady doświadczonej makijażystki. Ona, dzięki swoim umiejętnościom uwydatni wszystkie najlepsze cechy urody. Makijażystka Soleil ma dostęp do najlepszych, markowych kosmetyków dostosowanych do takich okazji jak ślub, dlatego gwarantujemy satysfakcję, trwałość i bezpieczeństwo – bez ryzyka uczulenia i podrażnień.

Dobrze dobrany makijaż ślubny to zachwyt gości, przyszłego męża i piękna oprawa ceremonii, która pozostanie we wspomnieniach do końca życia.

Makijaż dzienny w Rzeszowie

Makijaż dzienny w Rzeszowie

Makijaż okolicznościowy Rzeszów

Makijaż okolicznościowy Rzeszów

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Przekłuwanie uszu w Rzeszowie

Przekłuwanie uszu w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Bezpłatne konsultacje kosmetyczne w Rzeszowie

Bezpłatne konsultacje kosmetyczne w Rzeszowie