Zabieg z aktywną witaminą C

Witamina C okazała się przełomem w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry twarzy i całego ciała. Nowoczesne zabiegi kosmetyczne oszalały na jej punkcie!

Witamina C jest niezwykle ważnym mikroelementem dla naszego organizmu i funkcjonowania naczyń krwionośnych. Znana jest głównie za skuteczne wspieranie naszej odporności w okresach zwiększonych zachorowań. Jednak na rynek wprowadzane są produkty, które mają na celu poprawić kondycję naszej skóry.

Jak zatem witamina C odmładza? Organizm ludzki nie jest w stanie wyprodukować sobie sam odpowiednich witamin, więc powinniśmy je dostarczać z pożywieniem. Witamina C działa na skórę rozjaśniająco, wyrównuje koloryt oraz wspomaga produkcję naturalnego kolagenu, włókna skórnego, które odpowiada za młody wygląd. Przeciwutleniacze zawarte w witaminie C chronią ją przed działaniem wolnych rodników.

Jeśli walczysz o piękną cerę, warto skupić się nie tylko na odpowiednim odżywianiu oraz suplementacji. Oferujemy kompleksowy zabieg z megadawką aktywnej witaminy C, który polega na wprowadzaniu w skórę koktajlu z czystą, sproszkowaną 100% witaminą C oraz nałożeniu profesjonalnej maski (również z witaminą C), która potęguje działanie koktajlu. Cera zyskuje niesamowity blask, jest rozpromieniona, młoda i świetlista.

Na taką dawkę witaminy C powinny zdecydować się kobiety, które mają problemy z rozszerzającymi się naczyniami krwionośnymi, widocznymi zmarszczkami, szarą, pozbawioną życia cerą. Seria zabiegów znacznie zredukuje te problemy.

Przeciwwskazania:

  • opryszczka;

  • trądzik różowaty w stanie aktywnym;

  • przerwanie ciągłości tkanek;

  • ciąża oraz okres karmienia.

Zabieg szczególnie polecany w połączeniu z mikrodermabarazją.

Częstotliwość zabiegu:

6 zabiegów, co 14 dni

Czas trwania zabiegu:

60 min

Cena zabiegu:

150 zł

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Mechaniczne oczyszczanie twarzy w Rzeszowie

Mechaniczne oczyszczanie twarzy w Rzeszowie

Peeling kawitacyjny w Rzeszowie

Peeling kawitacyjny w Rzeszowie

Ultradźwięki Rzeszów

Ultradźwięki Rzeszów