PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ

Gęste i długie rzęsy to marzenie każdej z nas. Piękne rzęsy są atutem każdej kobiety oraz najpiękniejszą oprawą naszego spojrzenia. Dlatego wiele z nas nie wyobraża sobie codziennego makijażu bez czarnej maskary. Efekt jednak nie zawsze jest zadowalający. Jak uzyskać wspaniały, naturalny i delikatny wygląd rzęs bez większego wysiłku? Odpowiedzią jest stylizacja metodą objętościową.

Dlaczego stylizacja rzęs metodą objętościową jest korzystna? Przede wszystkim, nie obciąża Twoich naturalnych rzęs, a jednocześnie uzyskujemy zwiększone, widoczne zagęszczenie, które w przeciwieństwie do metody 1:1 nie jest uzależnione od ilości naturalnych rzęs, ponieważ mamy możliwość ich wielokrotnego doklejenia.

Przedłużanie rzęs metodą objętościową jest idealne dla tych kobiet, którym zależy na jak najbardziej naturalnym wyglądzie. Pragniesz budzić się co rano i nie wyglądać, jakbyś miała doczepione drogeryjne rzęsy? Chcesz, aby Twoje naturalne rzęsy pozostały w dobrej kondycji i nie wypadały? Ta metoda jest dla Ciebie! Materiały stosowane w metodzie objętościowej są bardzo lekkie i delikatne, wykonane najczęściej z norek lub jedwabiu, w przeciwieństwie do tych używanych w metodzie 1:1. Efekt miliona rzęs gwarantowany!

Czas trwania zabiegu: 2 – 2,5 godziny

Uzupełnienie rzęs: zwykle jest to między 3 a 5 tygodni, zgodnie z naturalnym cyklem utraty włosa.

Codzienna pielęgnacja:

Rzęski do metody objętościowej nie wymagają tuszowania, chyba że jest to specjalny tusz na bazie wody do rzęs przedłużonych, należy również pamiętać aby do demakijażu okolic oczu, nie używać oleistych i tłustych preparatów gdyż niekorzystnie wpływają one na trwałość kleju. Codziennie rano i wieczorem przeczesywać rzęsy specjalną szczoteczką.

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs 1 do 1 w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs 1 do 1 w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie