Fotoodmładzanie laserem BTL Exilite Rzeszów

Fotoodmładzanie laserem jest zabiegiem znacząco wpływającym na wygląd naszej skóry. Pobudza ją do produkcji i wzmocnienia włókien kolagenowo – elastynowych poprzez emitowanie wiązki promieni świetlnych. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, natomiast zabieg nie eliminuje nas z codziennego życia, trzeba tylko pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu skóry filtrem przeciwsłonecznym oraz nawilżaniu.

Na czym polega fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie twarzy polega na leczeniu i poprawianiu stanu cery przy pomocy specjalistycznego, nowoczesnego lasera Exilite. Podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia wszystkich warstw skóry, wpływając na poprawienie gęstości skóry.

Laser IPL Rzeszów

Jeśli chodzi o fotodmładzanie, Rzeszów i nasz salon Soleil jest pionierem w zastosowaniu lasera Exilite. Zabieg jest w stu procentach bezpieczny, nieinwazyjny oraz skuteczny. Pomaga w walce nie tylko ze zmarszczkami, ale zwalcza również zmiany trądzikowe, zmiany naczyniowe, zaczerwienienia oraz przebarwienia.

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja, na której specjalista oceni stan cery. Po umówieniu na właściwe spotkanie, kosmetolog zmywa makijaż i nakłada na skórę specjalny żel, który wzmocni działanie lasera. Następnie przy jego pomocy na twarz są emitowane wiązki światła, które działają na komórki skóry: wzmagają się procesy regeneracyjne i naprawcze oraz produkcja elastyny i kolagenu. Po zabiegu bez problemu można wrócić do swoich codziennych aktywności bez obaw o skutki uboczne.

Dodatkowo, laser może być stosowany na dowolną część ciała. Dzięki temu możemy odmłodzić szyję, dekolt czy dłonie, a nawet ramiona! Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg polecamy wykonać w serii od 4 do 6 powtórzeń w odstępach czasowych.

Laser IPL Rzeszów: przeciwwskazania

Do wykonania zabiegu nie ma większych przeciwskazań, może wykonać go każda kobieta, nawet w młodym wieku chcąca zadbać o profilaktykę pierwszych zmarszczek. Zabiegu nie rekomenduje się osobom chorym na nadciśnienie i cukrzycę, kobietom w ciąży i w okresie laktacji. Także świeża opalenizna, stany zapalne i przyjmowanie środków fotouczulających powodują, że nie wolno skorzystać z zabiegu laserem.

Czas trwania zabiegu: 20 – 40 minut

Częstotliwość zabiegu: seria 5 zabiegów co 4 – 5 tygodni

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Zabiegi na blizny i rozstępy w Rzeszowie

Zabiegi na blizny i rozstępy w Rzeszowie

Bezpłatne konsultacje kosmetyczne w Rzeszowie

Bezpłatne konsultacje kosmetyczne w Rzeszowie

Mezoterapia bezigłowa w Rzeszowie

Mezoterapia bezigłowa w Rzeszowie