Czasowy implant medyczny – podoklamra

Czym jest podoklamra i jak skutecznie pozbyć się uciążliwego, wrastającego paznokcie? Niestety, ten problem dotyka bardzo wiele osób. To bolesne i uciążliwe schorzenie, które łatwo możesz zniwelować w naszym gabinecie. Obecnie w Polsce nie ma skutecznych metod leczenia, które zapewniają natychmiastową ulgę, a chirurgiczna korekcja nie zawsze przynosi efekty. Dlatego my proponujemy podoklamrę – polski wynalazek, który zapobiega wrastaniu paznokci u stóp i doraźnie pomaga.

System podoklamry

Klamra na wrastające paznokcie to produkt polski, która spełnia wymogi prawne i epidemiologiczne aplikacji czasowego implantu do korekcji wrastających paznokci. Wykonana ze stali implantologicznej, posiada certyfikat CE i jest zarejestrowana jako narzędzie medyczne. Dodatkowo klamra jest sterylizowana w autoklawie parowym.

Wrastające paznokcie u nóg są leczone podoklamry, która jest alternatywą dla często nieskutecznych i bolesnych zabiegów chirurgicznych. Zastosowanie klamry korygującej jest bezbolesne i przede wszystkim bardzo skuteczne. Powoduje natychmiastowe uspokojenie stanu zapalnego, a wrastający paznokieć zostaje wyleczony już na stałe.

Klamry są polecane również dla tych, którym grozi chirurgiczne zdjęcie paznokcia.

Zaletą podoklamry jest to, że można ją anatomicznie dopasować do odpowiedniego kształtu paznokcia oraz odciążenia wału paznokciowego.

Kiedy należy zastosować klamrę na wrastający paznokieć? Prawie w każdym przypadku system podoklamry się się sprawdzi, a szczególnie wtedy, gdy zerwanie płytki paznokciowej nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, a nowy paznokieć ponownie zaczyna wrastać w skórę. Klamra zapobiegnie nawracającym stanom wrastania, już nigdy nie będziesz musiał zmagać się z bólem i dyskomfortem.
Korekcja wrastających paznokci - podklamra Rzeszów

Pracujemy na marce PODOPHARM

Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych klientów posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi (cążki, kopytko, frezy). Pakiet ze sterylnymi narzędziami jest rozpakowany bezpośrednio przed zabiegiem, w obecności klienta. Używamy jednorazowych pilników, bloków, polerek oraz patyczków. Wrastające paznokcie a pedicure nie muszą się wzajemnie wykluczać: w Soleil otrzymasz kompleksowy zabieg połączony z terapeutycznym pedicure, dzięki którym stopy będą estetyczne, zdrowe i zadbane.

Pedicure w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa dezynfekcji oraz sterylizacji.

Sprawdź też pozostałe usługi pielęgnacyjne i lecznicze w naszym gabinecie kosmetycznym:

Pedicure leczniczy Rzeszów

Pedicure leczniczy Rzeszów

Balbcare - manicure brazylijski Rzeszów

Balbcare – manicure brazylijski Rzeszów

Manicure tytanowy Rzeszów

Manicure tytanowy Rzeszów