Laserowe leczenie trądziku metodą Exilite®

Trądzik dotyka ponad połowę nastolatków w okresie dojrzewania i w większości przypadków znika po osiągnięciu dojrzałości. Objawia się bolesnymi, czerwonymi grudkami z ropną wydzieliną, po której często pozostają nieestetyczne blizny, szpecące cerę do końca życia.

Leczenie trądziku laserem Rzeszów

 

 

Wiele kobiet w dojrzałym wieku także zmaga się z trądzikiem, a powodem mogą być zaburzenia hormonalne, stres, zła dieta a także podłoże genetyczne. Trądzik nie jest wyłącznie problemem natury estetycznej, dlatego nie warto z nim walczyć na własną rękę i zaufać dermatologowi oraz kosmetologowi, który dobierze odpowiednie zabiegi i preparaty, aby skóra wróciła do dobrego stanu. Od jakiegoś czasu leczenie trądziku laserem zyskuje na popularności.

Oferta leczenia trądziku w Soleil

 

 

W Soleil oferujemy laserowe leczenie trądziku systemem Exilite®, nowoczesnym urządzeniem popartym badaniami klinicznymi oraz medycznym certyfikatem. Profesjonalny zabieg laserem to bezpieczna alternatywa dla żmudnej antybiotykoterapii, która jest groźna dla przewodu pokarmowego i systemu immunologicznego, a także zamiennik do leczenia retinoidami. Zabieg wykonywany pod okiem wykwalifikowanego specjalisty nie powoduje efektów ubocznych i jest bardzo skuteczny, zwłaszcza w przypadku łagodnych objawów trądziku. Dodatkowo każdy zabieg jest poprzedzony bezpłatną konsultacją z naszym kosmetologiem.

Skuteczność zabiegu laserowego

 

 

Zabieg laserowego leczenia trądziku może być także dodatkiem do kuracji dermatologicznej. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, utrzymujące się zwykle do około roku. Laserowe leczenie trądziku różowatego, młodzieńczego oraz dojrzałego jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na piękną cerę.

Dla kogo laserowe leczenie trądziku

 

 

Zabieg dedykowany jest dla kobiet zmagających się z nawracającym trądzikiem, zmianami skórnymi oraz dla tych, które próbowały wielu kuracji lub kosmetyków i nie uzyskały oczekiwanego efektu.

Leczenie trądziku a makijaż w zupełności się ze sobą nie kłócą, dzięki poradom kosmetyczki oraz wizażystki na czas leczenia otrzymasz porady dotyczące stosowania preparatów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

Przeciwskazania

 

 

 • Stany zapalne skóry
 • Przerwanie ciągłości tkanek
 • Przyjmowanie leków światłouczulających (retinoidy, tetracykliny)
 • Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek)
 • Łuszczyca
 • Bielactwo
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Cukrzyca
 • Skóra bezpośrednio po opalaniu
 • Ciążą
 • Okres laktacji

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Mezoterapia mikroigłowa Rzeszów

Mezoterapia mikroigłowa Rzeszów

Zabieg z aktywną witaminą C w Rzeszowie

Zabieg z aktywną witaminą C w Rzeszowie

Peelingi chemiczne w Rzeszowie

Peelingi chemiczne w Rzeszowie