Przedłużanie rzęs 1 do 1 w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs 1 do 1 w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs metodą objętościową w Rzeszowie

Przedłużanie rzęs metodą objętościową w Rzeszowie

Lifting rzęs

Lifting rzęs

Każda kobieta marzy o tym, by mieć długie i zmysłowe rzęsy. Rzadko kiedy jednak natura jest tak łaskawa i aby osiągnąć wymarzony efekt trzeba podjąć się odpowiednich zabiegów. Przedłużanie rzęs zdobywa coraz więcej zwolenniczek i trudno się temu dziwić. Przedłużone rzęsy nie tylko powiększają atrakcyjność i pewność siebie noszącej je kobiety, ale są również wyjątkowo wytrzymałe.

Dlaczego warto zdecydować się na przedłużanie rzęs?

Poza oczywistą zaletą w postaci poprawy wyglądu przedłużone rzęsy mają jeszcze inne zalety. Po pierwsze są bardzo podobne do włosków naturalnych – są trwałe, lekkie i się nie odkształcają. Ponadto są odporne na wodę, łzy i pot, nie ma również problemu z używaniem ich na basenie czy spania w nich. Kolejną niewątpliwą zaletą jest to, że przedłużanych rzęs nie trzeba malować, choć nawet gdy to zrobimy, nic złego się im nie stanie.

Jakimi metodami można przedłużać rzęsy?

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy przedłużyć nasze rzęsy. Jedną z najpopularniejszych jest metoda 1:1. Jej działanie opiera się na doklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dopasowanej jedwabnej rzęsy. Efekt utrzymuje się w zależności od cyklu wzrostu włosa, jednak aby zachować najlepszy wygląd rzęs należy powtarzać zabieg co kilka tygodni.

Kolejną popularną metodą poprawiania wyglądu rzęs jest metoda objętościowa. Jej działanie opiera się na odpowiednim zagęszczeniu włosów, tak by uzyskać efekt „miliona rzęs”. Niewątpliwą zaletą tego sposobu jest to, że jego skuteczność nie jest uzależniona od liczby naturalnych rzęs. Dodatkowo używane sztuczne rzęsy są wyjątkowo lekkie, dlatego nie ma obawy na nadmierne obciążanie naturalnych włosków.

Aby osiągnąć wymarzony efekt można poddać się również zabiegowi liftingu rzęs. Polega on na trwałym podkręceniu rzęs, tak by wyglądały na dłuższe i gęstsze. Przedłużanie rzęs tą metodą pozwala na zachowanie efektu do sześciu tygodni i co ważne nie obciąża włosków, pozostawiając je jedwabiście miękkie.

Sprawdź też inne usługi z zakresu kosmetologii twarzy, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym:

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Henna brwi i rzęs z regulacją w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie

Rekonstrukcja brwi metodą 3D w Rzeszowie

Mikrodermabrazja diamentowa w Rzeszowie

Mikrodermabrazja diamentowa w Rzeszowie